O firmie

Witamy wszystkich miłośników naturalnej, smacznej żywności. Nasza firma powstała dla Was. Tak jak Wy, tęskniliśmy za smakiem pieczonego i wędzonego mięsa przygotowywanego niegdyś w każdym domu. Tęskniliśmy za wędlinami pełnymi aromatu, które gościły na świątecznych stołach naszego dzieciństwa. Z tej tęsknoty zrodziła się myśl, by przekonać Państwa, że w dobie dominacji ogromnych zakładów przemysłowych, szynkopodobnych tworów, jest na rynku miejsce na staranną, rzemieślniczą produkcję, nawiązującą do tradycji polskiego wędliniarstwa i naszej narodowej kuchni. Mamy dla Was zdrowe, wytwarzane w tradycyjny sposób wędliny, których receptury bazują na ogromnym doświadczeniu masarskim oraz historii regionu Kujaw i Pomorza.

J.M. Spychalscy “Specjały znad Brdy” rodzinna firma, która za cel obrała sobie produkcję, sprzedaż oraz promocję zdrowych, tradycyjnie wytwarzanych wędlin. Istniejemy niedługo, bo od 2009 roku, jednak doświadczenie mamy spore. Jedzenie to nasza pasja.

Pochodzimy z Bydgoszczy i tutaj głównie prowadzimy sprzedaż. Produkcję prowadzimy w małym zakładzie w Osiu, w Borach Tucholskich. Wędliny od początku do końca robimy sami i takiej, rzemieślniczej produkcji chcemy być wierni. Do wyrobów wkładamy wiele serca i nic poza tym. Żadnych konserwantów, wzmacniaczy smaków czy innych chemicznych dodatków. 100% mięsa oraz naturalne przyprawy! Ta strona ma przybliżyć Wam, drodzy fani, to co robimy, jak robimy i gdzie sprzedajemy. Serdecznie zapraszamy i smacznego!

Zobacz jak wędzimy
Poznaj nasze produkty
Gdzie kupić nasze produkty?

Poznaj naszą technologię
Poznaj nasze produkty
Sprawdź gdzie kupić
Poznaj naszą unikalną technologię produkcji wędlin naturalnych!
Poznaj nasze produkty. Wybierz dla siebie coś smacznego!
Dowiedz się czy sprzedajemy w Twojej okolicy! Lista sklepów.